Ви питаєте – Ми відповідаємо
Ви питаєте – Ми відповідаємо) Часто задавані запитання
-
Скільки разів я можу стати донором яйцеклітин?
Згідно з наказом МОЗ № 787 рекомендується проведення не більше 8 спроб донації яйцеклітин.
Але відповідь на це запитання для кожного потенційного донора може бути різна, кількість спроб залежить від індивідуального оваріального резерву, віку так загального стану здоров'я жінки. -
Коли я отримаю грошову винагороду?
Згідно з угодою, гонорар виплачується на картковий рахунок за письмовою заявою, яке пише донор в день проведення пункції яйцеклітин. Виплата здійснюється протягом 10 банківських днів з моменту отримання заяви.
Дана інформація відображається у звіті форми 1 ДФ поквартально, так як ТОВ "НЕОМЕД 2007" є податковим агентом щодо донорів. -
Чи процедура болісна?
Процедура забору яйцеклітин абсолютно безболісна та не завдає ніякого дискомфорту донору, тому що, проводиться під загальним наркозом та пильним наглядом анестезіолога.
-
Яким чином відбувається забір яйцеклітин?
Забір яйцеклітин відбувається за допомогою пункційної голки під контролем УЗД. Лікар репродуктолог через піхву вводить тонку голку, за допомогою якої проколює яєчники, збираючи фолікулярну рідину, в якій знаходяться яйцеклітини. Донор перебуває під загальним наркозом, її стан постійно контролює лікар-анестезіолог.
Така процедура займає від 10 до 12 хвилин. Після завершення процедури Вам необхідно буде відпочити в спеціальній палаті ще 1-2 години. -
Хто відповідальний за мою безпеку під час процесу забору яйцеклітин?
Під час процедури забору яйцеклітин донора оточує ціла бригада досвідчених висококваліфікованих лікарів, які ретельно спостерігають за загальний станом самопочуття донора.
Ваша безпека для нас понад усе, тому згідно договору медичного центру з донором, ми передбачаємо забезпечення донора якісним медичним обслуговуванням згідно чинних стандартів та вимог МОЗ України.
Ми гарантуємо вашу повну безпеку не тільки під час проведення процедури забору яйцеклітин, а і під час стимуляції яєчників та після пункції яйцеклітин. -
Чи виникають ускладнення після процедури?
Ускладнення після процедури забору яйцеклітин виникають дуже рідко. При перших симптомах виникнення місцевих реакцій на введення препаратів або погіршення загального стану донора, лікар відразу ж коригує проблему.
Для донора яйцеклітин ризики мінімальні. Тому що підбір і обстеження проводиться дуже ретельно.
Наші донори проінформовані щодо можливих ускладнень, ми забезпечуємо їх медичною підтримкою і після завершення програми, тому якщо таке станеться, наші досвідчені лікарі усунуть проблему у найближчий термін.
Але, дуже важливо дотримуватися рекомендацій лікаря, і пам'ятати що після процедури забору яйцеклітин, протягом 5-6 днів КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:- жити статевим життям
- піднімати тяжкості (вага понад 3 кг)
- приймати ванну (можливий тільки душ)
- відвідувати лазні, сауни, басейни
- засмагати
- займатися спортом
- приймати алкоголь
-
Хто отримає мою яйцеклітину?
Нажаль усе частіше сучасні жінки зіштовхуються з діагнозом безпліддя, причин тому може бути безліч:
- Донорські яйцеклітини необхідні тим, у кого немає своїх яйцеклітин або вони такої поганої якості, що така бажана вагітність так и не наступила, після багаторазовий невдалих спроб.
- Також розповсюджена проблема коли жінка вже вийшла із репродуктивного віку але знайшовши "того самого" не має можливості зачати дитину від коханого.
- Стреси, несприятлива екологічна обстановка, гормональні збої - все це може привести до нездатності організму до здорового зачаття.
- Також прямим показанням до використання донорської яйцеклітини, є серйозні генетичні або інші спадкові або набуті захворювання.
Тому, жертвуючи власну яйцеклітину і отримуючи гідну компенсацію, Ви даруєте безплідним парам найцінніше - надію! Надію нарешті пізнати щастя бути батьками...
-
Ви гарантуєте мою конфіденційність, тобто нерозголошення особистих даних?
Згідно договору між медичним центром та донором яйцеклітин ми гарантуємо забезпечення захисту персональних даних Донора, дотримання абсолютної конфіденційності інформації про стан здоров’я, види і результати медичних обстежень та оглядів, інші відомості, інтимну та сімейну сторони життя Донора.